Google+ Followers

Kontakt do mnie

Jeżeli coś Ci się spodoba i chciałabyś(chciałbyś) to mieć
proszę o kontakt na moją pocztę
dorka10@onet .eu

Moi Goście

środa, 29 października 2014

Niespodziewane wyróżnienie!

Kochani witam Was serdecznie!
Zajrzałam dzisiaj na swojego bloga i spotkała mnie niesamowita niespodzianka. A jest to wyróżnienie od  Wiesi z bloga Robótki ręczne Wiesi...
Wiesia nominowała mój blog do międzynarodowej zabawy pod hasłem : 
CREATIVE BLOG TOUR

 


Jestem bardzo zaskoczona tą nominacją, ale równocześnie cieszy mnie, że podoba się Wam to co robię.
 W zabawie chodzi o to, żeby odpowiedzieć na kilka pytań i nominować przynajmniej trzy blogi, które według nas na to zasługują. Oprócz tego należy podlinkować osobę i  bloga osoby, która nas nominowała. Nominowany ma na to tydzień. 
Oczywiście miałam problem (jak każdy) jakie blogi nominować. Wierzcie, jest tyle wspaniałych osób, które tworzą tak piękne rzeczy, iż trudno się zdecydować.

Najpierw jednak odpowiem na pytania.

                          1. Nad czym obecnie pracuję?
Czasem sama nie wiem, co najpierw robić, gdyż rozpoczęłam pracę zawodową i przyznam szczerze, że trochę mniej czasu na rękodzieło. Nie ma jednak tak, żeby zaprzestać swoich robótek. Większość rozpoczęła już prace świąteczne, ja jednak na razie mam w planach jakieś choineczki podpatrzone w sieci, jednak obecnie pracuję nad donicą z różami ( róże nakręcone i rurki też). Zaraz zabieram się do wyplecenia donicy. Tak więc wybaczcie, ale fotki jeszcze nie pokażę, będzie na dniach. Co ostatnio robiłam, to staram się Wam na bieżąco pokazać.

                        2.Czym moja praca różni się od innych w tej branży?
 Odpowiem tak jak większość z nominowanych. Pewnie niczym. Myślę jednak, że pomimo tego iż robimy podobne rzeczy i wszyscy tworzymy rękodzieło, to każda robi to w inny sposób. A dlaczego? Bo jesteśmy różni, mamy różną osobowość i nasze prace choćby były podobne, to odróżniają nas. Przecież poprzez to co tworzymy przekazujemy cząstkę siebie, nasze prace mają nasze dusze. To moje zdanie, ale myślę, że tylko to nas odróżnia.

                       3.Dlaczego piszę (bloga) o tym co tworzę (robię) ?
 Piszę bloga, bo po pierwsze namówiły mnie do tego moje córki, a po drugie pomyślałam, że może warto pokazać większemu gronu to co robię. Dzięki temu, że go założyłam, natrafiłam na mnóstwo cudownych osób, które tworzą takie piękne rzeczy, że czasem aż dech w piersi zapiera. Poza tym blogi nas uczą, inspirują, a nawet dodają skrzydeł do dalszej pracy. To dzięki Wam (przynajmniej ja) czuję się b o m b o w o.

                     4. Jak odbywa się mój proces tworzenia (pisania) ?
Przygodę z papierową wikliną rozpoczęłam 3 lata temu. Jednak systematycznie wyplatam( i nie tylko) od 2 lat. Tu nie ukrywam moją wielką inspiracją była, jest i będzie Ania Krućko. To od niej nauczyłam się wielu rzeczy. Jak już wspomniałam, mamy tyle pięknych blogów, że jest się czym inspirować. Czasami mam taki natłok myśli, że nie wiem od czego zacząć. W jednym momencie chciałabym zrobić wiele rzeczy naraz. robię jedno, a myślę już o drugim. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak się chce, ale nie zrażam się i w kolejnej pracy staram się dopracować to co wcześniej mi się niezbyt udało.

 To wszystkie pytania, trochę się nagadałam hahaha... Teraz nominacje blogów. Szczerze...było ciężko. Nominuję te blogi, które tak jak Wiesia najczęściej staram się odwiedzać.

                                                Do zabawy zapraszam:

Beatkę z bloga Szczęśliwy człowiek, który posiada pasję... 
Uwielbiam prace Beatki. Urzeka mnie w nich niezwykła delikatność, coś jak muśnięcie wiatru, niezwykła lekkość i precyzja. Wow...trudno opisać.


Anię z bloga   Papierowe plecionkiCóż rzec... dziewczyna genialnie perfekcyjna z wielką wrażliwością ( jak dla mnie). Jej prace wręcz ubóstwiam, przy tym blog Ani piękny i taki poetycki... Cudowna dziewczyna.


Danusię z bloga MOJE CUDA CUDEŃKA

                               

Piękny, cudowny blog. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej starannych prac, takich innych, niespotykanych. A jej róże z zimnej porcelany...ach jestem nimi oczarowana.

Wszystkich serdecznie zapraszam na blogi dziewczyn, bo ich prace są naprawdę niezwykłe. 

Wiesi jeszcze raz dziękuję za nominację i pozdrawiam wszystkich serdecznie :) 


2 komentarze:

  1. Dziękuję za wyróżnienie. Cieszę się że mój blog okazał się na tyle kreatywny i godny polecenia :) Dziękuję i pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna zabawa :) Można sobie powędrować po różnych blogach, poznać różne techniki, jak po nitce :) I ja u Ciebie przycupnę. Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Za pozostawiony komentarz serdecznie dziękuję.